Haber

7 yaşındaki kızın cesedi kömür madeninde bulundu (2)

ODUN VE KÖMÜR ÇANTALARININ ALTINDA GİZLİ GÖVDE

Batman’da teyzesine ait kömür bidonu içinde cesedi bulunan 7 yaşındaki Adara A. ile ilgili soruşturma sürerken, zanlı olarak gözaltına alınan babası Ö.FA’nın polisteki işlemleri devam ediyor. Olayla ilgili bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Eşi MA’nın bir süre önce Ö.FA’ya boşanma davası açarak yaşadıkları İstanbul’dan babasının Batman’daki evine geldiği öğrenildi. Bunun üzerine şüpheli Ö.FA’nın yaklaşık 2 hafta önce İstanbul’dan Batman’a geldiği ve ablasının evinde kaldığı belirlendi. Ö.FA’nın 2 gün önce kızını bir süre yanında kalması için yanına aldığı, ablasının gelip gelmeyeceğini sormak için aradığında bir arkadaşında kalacağını söylediği kaydedildi. Bugün kız kardeşinin kömür almak için kömür madenine gittiği ve yeğeninin odun ve kömür çuvallarının arasına gizlenmiş cesediyle karşılaştığı anlaşıldı. Adara’nın cansız bedeni üzerinde sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk incelemede herhangi bir kesici-delici alet veya kurşun yarasının olmadığı, vücudunda morluklar olduğu belirtildi.

Ö.FA’nın 30 Ocak Pazartesi günü saat 12:00’de İstanbul’a hareket edecek otobüs için 29 Ocak’ta şehirlerarası yolcu otobüsü firmasından rezervasyon yaptırdığı da ortaya çıktı. Ö.FA’nın otobüste yakalandığı öğrenildi. Diyarbakır’da gözaltına alındı.

nallihanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu