Teknoloji

Aksiyon Dövüş Oyunu Rumbleverse Oyunculara Veda Ediyor

 
Yayıncı Epic Games ve geliştirici Iron Galaxy tarafından 2022 yılında oyunculara sunulan oynaması ücretsiz brawler royale oyunu Rumbleverse, oyunculara veda etmeye hazırlanıyor. 28 Şubat’ta hizmet dışı kalacağı duyurulan oyuna bu tarihten itibaren erişim sağlanamayacak.
 
Rumbleverse ilk olarak 11 Ağustos 2022’de Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü.
 
Rumbleverse beklediğini bulamadı
 
 
 
Geçen yıl çıkış yapan ücretsiz dövüş oyunu Rumbleverse, beklentileri karşılayamadı. Iron Galaxy Studios ve Epic Games tarafından açıklanan bilgilere göre ikinci periyot oyunun son periyodu olacak ve ardından oyunculara veda edilecek. Takımlar, bu proje ile oyunculara eğlenceli bir rekabet deneyimi sunmayı amaçladı.
 
Öte yandan daha önce Rumbleverse’te para harcayan oyuncular, oyunda harcadıkları paraları geri alma hakkına sahip olacak. Rastgele bir platformdan Rumbleverse Battle Pass veya Brawlla Bills satın aldıysanız, paranızı geri alabileceksiniz. Geri ödeme hakkında daha detaylı bilgi yakında verilecektir.
 
Iron Galaxy grubu bu oyunu rafa kaldıracak ve şimdi önündeki diğer projelere odaklanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu