Haber
Fethiyespor, Bodrumspor’dan genç oyuncuyu transfer etti
![](https://karacasuajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/fethiyespor-bodrumspordan-genc-oyuncuyu-transfer-etti-5pLvdaUJ.webp)
TFF 2. Lig’de yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Fethiyespor, 1. Lig’de hemşehrisi Bodrumspor’dan 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Apti Mert Çayır’ı transfer etti. Apti Mert geçtiğimiz sezon 9 lig maçında forma giydiği Bodrumspor’da 2. Lig’de Play-Off şampiyonluğunu da kazandı. Fethiyespor’un Galatasaray’ın stoperi Işık Kaan Arslan ve Ankaragücü’nün forveti Furkan Ceylan ile de kiralık sözleşme imzaladığı öğrenildi.