Haber

Selçuk Bayraktar ‘Siyasete Girecek misiniz?’ Soruya Yeşil Işık Yakarak Cevap Verdi

Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Ankara’da düzenlenen TEKNOFEST’te değerli açıklamalarda bulundu. Bayraktar, ‘Siyasete girecek misiniz?’ sorusuna yeşil ışık yakarak yanıt verdi.

Kaynak:https://www.patronlardunyasi.com/habe…

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST Ankara’da gerçekleştirildi. T3 Vakfı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın düzenlediği festival kısa sürede gündeme geldi.

Baykar Teknoloji Yönetim Konseyi Lideri Selçuk Bayraktar, 30 Ağustos’ta başkentte başlayan festivalde birçok açıklama yaptı.

İlk milli insansız savaş uçağı prototipi Bayraktar Kızılelma’nın mimarı Selçuk Bayraktar, teknoloji tutkunlarıyla buluştu.

Bayraktar, Bosslar Dünyası’ndan Toygun Atilla’nın sorularını özel olarak yanıtladı. Bayraktar: “Siyasete mi gireceksiniz?” Soru yöneltildi.

Önceki yıllarda siyasete girip girmeyeceği tartışılan Selçuk Bayraktar, “Milli teknoloji hamlesi idealini hayata geçirmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz. “Mücadele ne gerektiriyorsa onu yapacağız.” İfadelerini kullandı.

Aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı olan Bayraktar, “O halde mücadele siyaset gerektiriyorsa korkmayacağız ve geri dönmeyeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu