Haber

Futbolcu Jay Carr, ölen annesinin bir morg görevlisi tarafından taciz edildiğini öğrenince intihar etti.

Genç İngiliz futbolcu Jay Carr’ın, annesinin morg canavarı olarak bilinen David Fuller tarafından morgda taciz edildiğini öğrendikten sonra intihar ettiği açıklandı. 20 yaşındaki Carr, Kent, Snodland’daki evinin yakınındaki bir ormanda kaybolduktan bir gün sonra polis tarafından bulundu.

Carr’ın zihinsel sorunları, annesinin ölümünden sonra morgda daha önce ölmüş 101 kadını taciz etmekten mahkum olan David Fuller tarafından cinsel tacize uğradığını öğrendiğinde daha da kötüleşti.

Carr’ın ailesi, psikolojik sorunları nedeniyle annesinin durumunu sormasının uygun olmadığını düşündü. Ancak aile irtibat görevlisi DS Jon Wheeler, duruşmada Carr’ın babasının oğlunun annesi hakkındaki gerçeği öğrenmek istediğini belirtti.

Maidstone’daki İlçe Meclisi, Carr’ın annesinin ölümü ve olayın koşulları hakkında bir not bıraktığını belirtti. Ailesinin avukatı Shahram Sharghy, Carr’ın annesinin ölümü ve bu ölümün içinde bulunduğu koşullardan derinden etkilendiğini, bu bilgilerin onun ruh sağlığını daha da bozduğunu ve sonunda intiharına yol açtığını belirtti.

19 Eylül’de evinden çıkıp ortadan kaybolan Carr, ertesi gün ormanda asılı halde bulundu. Adli tabip James Dillon, “Jay Carr’ın Holly Hill Woods’ta asılı halde bulunduğu ve 20 Eylül 2022’de öldüğü sonucuna varmalıyım. Annesini öğrendikten sonra akıl sağlığı kötüleşti. İntihar sonucuydu” dedi.

Carr’ın ani kaybının ardından ‘güneş ışığı’ lakaplı genç futbolcu için başsağlığı mesajları yayımlandı. Aylesford Futbol Kulübü, “Maalesef kulübümüzün ebeveynlerinden biri olan Jay Carr’ın 20 Eylül’de vefat ettiğini doğrulamak zorundayız. Jay ve ailesi, o 5 yaşından beri kulübün bir parçası,” dedi.

haberakcakoca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu